تبلیغات
هیهات منا الذله - چند جمله از پروتکلهای حاکمان صهیونیسم
 

به نام خدا

هیهات منا الذله

¯ چند جمله از پروتکلهای حاکمان صهیونیسم

سه شنبه 16 فروردین 1384

<:P:>پروتكلهای* بزرگان یهود یا پروتكلهای دانشوران صهیون گزارش گونه ایست كه در اولین كنگره صهیونیستها در شهر بال سوئیس به سال 1897 در 24 بند از سوی سران یهود به شركت كنندگان داده شد .مطالب پروتكلها صریح و پوست كنده نقشه های رهبران یهود را بیان می كند . گویا این مطالب به صورت خام جهت بحث و بررسی بیشتر در نظر گرفته شده است. انتشار پروتكلها سفاهت یهود را با نفاق آنان پیوند زده است.
امام امیر المومنین علی علیه السلام در وصف منافقان می فرمایند : یقولون منافقان می گویند فیشبهون و شبهه می پراكنند و یصفون وصف می كنند فیموهون و حقیقت را وارونه جلوه می دهند ....

پروتكلهای* بزرگان یهود یا پروتكلهای دانشوران صهیون گزارش گونه ایست كه در اولین كنگره صهیونیستها در شهر بال سوئیس به سال 1897 در 24 بند از سوی سران یهود به شركت كنندگان داده شد .مطالب پروتكلها صریح و پوست كنده نقشه های رهبران یهود را بیان می كند . گویا این مطالب به صورت خام جهت بحث و بررسی بیشتر در نظر گرفته شده است. انتشار پروتكلها سفاهت یهود را با نفاق آنان پیوند زده است.
امام امیر المومنین علی علیه السلام در وصف منافقان می فرمایند : یقولون منافقان می گویند فیشبهون و شبهه می پراكنند و یصفون وصف می كنند فیموهون و حقیقت را وارونه جلوه می دهند .اینك چند جمله منتخب از پروتكلها را مشاهده كنید:
1. توده مردم وحشی است .
2. به اعتقاد ما حق یعنی اعمال زور .
3. ما به مرگ و میر و كشتار غیر یهودیان فكر می كنیم .
4. هیچ گونه محدودیتی برای حوزه فعالیت های ما وجود ندارد .
5 . هر گونه ابتكار و خلاقیتی را كه به سود ما نباشد ، نابود
می كنیم
6. غیر یهودیان گله گوسفندانند و ما گرگ های این گله هستیم .
7. اهمیت خانواده و نقش تربیتی آن را در میان غیر یهودیان از بین می بریم
8 . باید مطالب ضد و نقیض در بین مردم پخش كنیم.
9. در میان توده مردم حسد ، نفرت و زیاده خواهی ایجاد می كنیم.
10. جهت دادن به فكر و اندیشه مردم غیر یهودی به كمك سخن پردازی و تئوریهای وسوسه انگیز ، كار متخصصان و مدیران ما است.
11.ما طوری مردم را به جان هم انداخته ایم كه همه به همدیگر بدگمانند.

12. هدف ما دستیابی به یك قدرت جهانی است .
13. ما باید دولت های غیر یهودی را مجبور كنیم كه در جهت خواسته های ما قدم بر دارند .
14. عامل اصلی موفقیت ما در امور سیاسی پنهان كاری است .
15. ما باید آنقدر غیر یهودیان را به مسائلی چون پیشرفت سرگرم كنیم تا سرانجام از فهم هر مسئله ای اظهار عجز كنند.
16. روش مهار كردن فكر را به وسیله سیستمی كه به سیستم دروس عینی معروف است و هدف آن مبدل كردن غیر یهودیان به آدم ها ی بی فكر ، بی خرد و مطیع كه منتظرند دیگران برایشان فكر كنند و عقائدشان را شكل بدهند ، انجام می دهیم .
17. اگر در رابطه هایمان دست روی حساسترین عصب ذهن آدمیان بگذاریم ، خیلی زود به پیروزی خواهیم رسید و این اعصاب حساس ذهن‏ آدمی ، عبارتند از زر اندوزی ، مال پرستی و تنوع طلبی در ارضاء نیازهای مادی ، هر یك از این خواسته ها به تنهایی می تواند آدمی را تسلیم ما كند .
18. برای آنکه بتوانیم صنعت غیر یهودیان را بکلی نابود کنیم علاوه بر انحصار طلبی تجمل پرستی را رایج می کنیم و نیازهای کاذب مردم را افزایش می دهیم.
19. مرگ برای همه یک امر اجتناب ناپذیر است. آنهایی که مانع انجام برنامه های ما می شوند بهتر است که مرگشان را جلو بیاندازیم و آنها را نابود کنیم .
20. ما جوانان مسیحی را در دریایی از افکار شاعرانه غرق می کنیم و آنها را بر اساس تئوریها و اصولی که آنها را غلط می پنداریم تربیت می کنیم تا بتوانیم آنان را به فساد بکشانیم .
21. جوامعی که ما اخلاقیات را در آنها از بین برده ایم وجود خدا را نفی می کنند و از میان آنها شعله های آتش هرج و مرج طلبی ( آنارشیسم ) به هر سو زبانه می کشد .
22. کانسروتیسم که حکمای اندیشمند ما آن را عامل هدایت و پرورش فکر تمام بشریت می دانند قبل از هر چیز باید جزء برنامه آموزشی باشد .
23. همه ادیان باید از بین بروند بجز دین ما . ریشه هر گونه عقیده ای باید از بیخ و بن کنده شود حتی اگر این کار به انکار خدا بیانجامد .
24. کسی نباید اعتقادات واقعی مذهب ما را مورد بررسی قرار دهد هیچ کس جز خودمان نباید از کار دینمان سر در بیاورد.
خداوند بزرگ در قرآن می فرماید :
ودت طائفة من اهل الكتاب لو یضلونكم و ما یضلون الا انفسهم و ما یشعرون .
گروهی از اهل كتاب انتظار و آرزو دارند كه شما را گمراه كنند ، به آرزو نخواهند رسید و این را نمی فهمند.
آل عمران 69


* ریچارد بوچر سخنگوی وزارت امور خارجه آمریكا با اعتراض به پخش سریال ضد صهیونیستی از تلویزیون حزب الله موسوم به پراكندگیها اعلام می دارد ما به شدت مخالف نمایش هر گونه برنامه ضد یهود یا برنامه ای هستیم كه حاوی به رسمیت شناخته شدن كتاب پروتكلهای حاكمان صهیونیسم باشد.
برادر علی خلیل اسماعیل

نوشته شده در سه شنبه 16 فروردین 1384 و ساعت 03:04 ق.ظ توسط : محمد مسیح مهدوی